Объявление больше не публикуется на сайте

продаж 3-к квартира Дніпро, Центральний, 106000 $

106 000 $
Днепр (Днепропетровск) 31 Березня 2025, 06:30 Переглядів: 212
продаж 3-к квартира Дніпро, Центральний, 106000 $
Контакти для зв’язку: 0953250049 Svetlana Vasilevna Chervona. Кількість кімнат
3 кімнати
Район
Соборний р-н
Вулиця
Сергія Подолинського вулиця
Загальна площа
74 м2
№ будинку7
Продаю 3-квартиру, пл. 74 м. після капітального ремонту (кухня студія і дві окремі кімнати) Великий засклений балкон, вікна виходять у двір, Закрита, територія, що охороняється. Дуже хороша транспортна розвязка , до центру 5 хвилин на авто.За 20 метрів від будинку супермаркети.
Стіни утеплені, шумоізольовані, автономне опалення, підлога з підігрівом. Передпокій оснащений великими вбудованими шафами.
Санвузол з тропічним душем та ванною, бойлер, Шафа для зберігання побутової хімії та іншого, раковина з дизайнерською підвісною тумбою. Кахель у графітовому кольорі.
Вбудована кухня з духовою шафою, варильною панеллю, посудомийною машиною та холодильником. Квартира робилася для себе, всі матеріали та рівень будівельних робіт високої якості. У двох кімнатах потужні кондиціонери, у внутрішній кімнаті витяжка.
Дві кімнати без меблів можна обладнати на свій смак.
Документи готові на продаж. код:fb743457
  • Объявление от
    компании

Характеристики

  • Кількість кімнат
    3 кімнати
  • Загальна площа
    74 м²
  • Житлова площа
    64 м²
  • Площа кухні
    10 м²
  • Тип будинку
    цегляний
  • Поверх
    2
  • Поверховість будинку
    10
  • Стан квартири
    не потребує ремонту
Ціна:106 000 $
Ціна згідно з курсом
    • Днепр (Днепропетровск)

    Схожі пропозиції

    показать ещё
    Загрузка...