Объявление больше не публикуется на сайте

У продажу 2 кімнатна квартира на Добровольського поряд із Сіті Центром

30 000 $
Одеса 29 Січня 2025, 16:58 Переглядів: 1008
У продажу 2 кімнатна квартира на Добровольського поряд із Сіті Центром У продажу 2 кімнатна квартира на Добровольського поряд із Сіті Центром У продажу 2 кімнатна квартира на Добровольського поряд із Сіті Центром У продажу 2 кімнатна квартира на Добровольського поряд із Сіті Центром У продажу 2 кімнатна квартира на Добровольського поряд із Сіті Центром У продажу 2 кімнатна квартира на Добровольського поряд із Сіті Центром У продажу 2 кімнатна квартира на Добровольського поряд із Сіті Центром У продажу 2 кімнатна квартира на Добровольського поряд із Сіті Центром У продажу 2 кімнатна квартира на Добровольського поряд із Сіті Центром У продажу 2 кімнатна квартира на Добровольського поряд із Сіті Центром У продажу 2 кімнатна квартира на Добровольського поряд із Сіті Центром
У продажу 2 кімнатна квартира на Добровольського поряд із Сіті Центром. Простора квартира площею 52 кв. м, відмінне планування: окремі кімнати, простора кухня, є лоджія.

У квартирі зроблено косметичний ремонт, повністю готові для проживання, є всі необхідні меблі та техніка, встановлений кондиціонер.

Лоджія із кімнати засклена металопластиком. Санвузол роздільний, фанерований сучасною плиткою, встановлений бойлер. Просторий передпокій. Тамбур на дві квартири.

Район із розвиненою інфраструктурою. Поруч школи, дитячі садки, всілякі супермаркети, обласна лікарня, будинок творчості. До Кримського Бульвару 5 хвилин пішки.

Характеристики

  • Кількість кімнат
    2 кімнати
  • Загальна площа
    52 м²
  • Тип будівлі
    Типова забудова
  • Поверх
    1
  • Поверховість будинку
    12
  • Санвузол
    роздільний
  • Паркування
    відкрите
  • Стан квартири
    після косметичного ремонту
  • Отопление
    центральное

Расположение

    • Район
      Котовского
Ціна:30 000 $
Ціна згідно з курсом
    • Одеса

    Схожі пропозиції

    показать ещё
    Загрузка...