Киев 30 Мая 2024, 10:23 Просмотров: 32
Căutăm noi angajați pentru funcția de Operator chat. Considerăm candidați fără experiență de muncă.
Vrei să încerci o nouă sferă de activitate? Alătură-te echipei noastre!
Responsabilitățile tale includ:
1. Asigurarea unui serviciu de înaltă calitate clienților prin canalele noastre de comunicare.
2. Rezolvarea solicitărilor și problemelor clienților, urmărind satisfacerea completă a nevoilor acestora.
3. Colectarea feedback-ului de la clienți și transmiterea informațiilor către departamentele relevante pentru îmbunătățirea proceselor de servicii.
4. Disponibilitatea de a lucra în ture (3 ture la alegere, 8 ore) și de a furniza rapoarte despre munca efectuată.
Condiții de colaborare:
1. Salariu înalt și la timp;
2. Posibilitatea de a alege tura convenabilă;
3. Bonusuri pentru munca bine realizată;
4. Instruire gratuită;
5. Fără investiții;
6. Suportul și ajutorul echipei noastre.
Pentru detalii suplimentare, contactați-ne pe Telegram @rabotaaHR3

Характеристики

  • Форма занятости
    Удаленная работа
  • График работы
    На дому
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Прочее
  • Специализация
    Прочее
  • Расположение вакансии
    в Украине
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Киев
Загрузка...