De la distanță operator

Киев 27 Мая 2024, 10:24 Просмотров: 41
Noi vă invităm să vă alăturați echipei noastre în calitate de operator pentru serviciul clienți! Căutăm o persoană pregătită să se dezvolte și să crească împreună cu noi. Ne bucurăm să vă vedem în rândurile noastre!

Responsabilități principale:
- Optimizarea procesului de servire a clienților de la început până la sfârșit.
- Asigurarea unei comunicări eficiente și reacționarea promptă la întrebările clienților.
- Gestionarea activă a fluxului de lead-uri calitative și dezvoltarea strategică a relațiilor cu clienții potențiali.
- Implementarea strategiilor de retenție pentru a menține și extinde relațiile cu clienții cheie.
- Întocmirea rapoartelor.

Program de lucru: 8 ore într-unul din schimburile propuse (la alegere din 3 variante).

Cerințe pentru candidat:
- Limba engleză la un nivel de cel puțin Intermediate.
- Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a răspunde rapid la solicitările clienților.
- Capacitatea de a dezvolta și implementa strategii de retenție și dezvoltare a clienților.

Noi oferim:
- Un management bazat pe încredere reciprocă și responsabilitate.
- O abordare de leadership orientată spre schimbul deschis de inițiative și sprijin.
- Posibilitatea de a lucra de la distanță de acasă.
- O atmosferă de lucru confortabilă și prietenoasă.
- Salariu competitiv (rată + %).
- Plăți la timp.
- Posibilitatea de a primi avansuri.

Dacă sunteți interesat de această poziție, scrieți-ne pe Telegram @rabotaaHR3 și vă vom povesti mai multe. Așteptăm mesajul dumneavoastră și vom încerc

Характеристики

  • Форма занятости
    Удаленная работа
  • График работы
    На дому
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Прочее
  • Специализация
    Прочее
  • Расположение вакансии
    в Украине
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Киев
Загрузка...