Operator

Киев 30 Mai 2024, 10:23 Vizualizări: 36
Căutăm noi angajați pentru funcția de Operator chat. Considerăm candidați fără experiență de muncă.
Vrei să încerci o nouă sferă de activitate? Alătură-te echipei noastre!
Responsabilitățile tale includ:
1. Asigurarea unui serviciu de înaltă calitate clienților prin canalele noastre de comunicare.
2. Rezolvarea solicitărilor și problemelor clienților, urmărind satisfacerea completă a nevoilor acestora.
3. Colectarea feedback-ului de la clienți și transmiterea informațiilor către departamentele relevante pentru îmbunătățirea proceselor de servicii.
4. Disponibilitatea de a lucra în ture (3 ture la alegere, 8 ore) și de a furniza rapoarte despre munca efectuată.
Condiții de colaborare:
1. Salariu înalt și la timp;
2. Posibilitatea de a alege tura convenabilă;
3. Bonusuri pentru munca bine realizată;
4. Instruire gratuită;
5. Fără investiții;
6. Suportul și ajutorul echipei noastre.
Pentru detalii suplimentare, contactați-ne pe Telegram @rabotaaHR3

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Muncă la distanță
  • Programul de lucru
    Acasă
  • Studii
    Fără studii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Altele
  • Specializare
    Altele
  • Расположение вакансии
    в Украине
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Киев
Loading...