Depozitar (cu permis de conducere cat B)

Кишинёв 17 Мая 2024, 10:18 Просмотров: 55
Locație: Depozitul Clinicii Sante, Chișinău, Buiucani

Responsabilități:
Primirea, verificarea și gestionarea stocurilor de produse și echipamente medicale în depozit.
Pregătirea comenzilor pentru livrare către centrele medicale afiliate.
Etichetarea și arhivarea corectă a produselor conform procedurilor interne.
Menținerea unui mediu de lucru curat și ordonat în depozit.
Colaborarea eficientă cu echipa pentru asigurarea unui flux de lucru optim.

Cerințe:
Experiență anterioară în domeniul gestionării stocurilor sau experiență similară într-un mediu de depozitare este un avantaj.
Abilități bune de organizare și atenție la detalii.
Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient.
Fiabilitate și responsabilitate în îndeplinirea sarcinilor asignate.
Permis de conducere- categoria B

Beneficii oferite:
Salariu atractiv, pachet social
Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale

CV-urile se recepţionează la adresa de e-mail: [email protected] (vă rugăm să indicaţi poziţia pentru care aplicaţi). Pentru mai multe informații puteți contacta Departamentul resurse umane la următorul număr de telefon: 079774114.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Транспорт, логистика, складское хозяйство
  • Специализация
    Кладовщики
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37379 774114
Загрузка...