Ambalator / Фасовщик крепежа

Кишинёв 2 Мая 2024, 06:00 Просмотров: 821
Ambalator

Compania oferă:
• Salariu lunar – 8300 lei + %, achitat fără întîrzieri;
• Transport asigurat până la / de la locul de muncă;
• Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;

Responsabilități:
• Ambalarea manuală a materialelor de fixare și a produselor din plastic.

Cerințe față de candidat:
• Responsabilitate și atenție;
• Dorința de a activa oficial într-o companie stabilă, cu acordarea fără întârzieri a salariului.
Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: [email protected]
Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888
Фасовщик крепежа
Мы предлагаем:
• Заработная плата – 8300 лей +%, оплата без задержек;
• Транспорт до / от места работы;
• Стабильность в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова;

Обязанности:
• Ручная фасовка крепежей и изделий из пластика.
Требования к кандидатам:
• Внимательность и ответственность;
• Желание работать и зарабатывать.

По возникшим вопросам, звоните на номер 078000075 / 079947888

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Производство, промышленность
  • Специализация
    Рабочие
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37322 844674
  • +37378 000075
  • +37379 947888
Загрузка...