Șofer-expeditor

Кишинёв 3 Мая 2024, 11:20 Просмотров: 839
Cerințe:
Permis de conducere categoria ”B”. Categoria ”C” va constitui un avantaj.
Experiența în calitate de șofer min. 1 an.
Abilitatea de a lucra cu documente de expediere.
Punctualitate și responsabilitate.
Responsabilități:

Primirea mărfurilor de la depozit în conformitate cu actele de însoţire.
Livrarea mărfurilor către clienți conform rutelor aprobate.
Executarea livrărilor în termen.
Monitorizarea stării tehnice a automobilului.

Beneficii:
Angajare oficială.
Pachet social complet.
Prânz gratuit.
Salariul motivant - de la 13 000 lei.
Pentru mai multe informații puteți apela: 060022551
Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: [email protected].

Adresa: mun. Chișinău, șos. Muncești 121

Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră!

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Производство, промышленность
  • Специализация
    Рабочие
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37360 022551
Загрузка...